alternative information

1980 yılından bugüne, ürünlerini modern Avrupa teknolojilerini uygulayarak, dünya standartlarına uygun kalitede üretim yapan firmamız, tüm tam otomatik, yarı otomatik ve el tipi makineler de kullanılabilecek, istenilen ölçülerde polipropilen ve polyester çember imal ederek bu dalda öncü bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Erze Plastik Çember A.Ş. kurulduğu yıldan bu yana yaptığı yatırımlarıyla da üretim kalitesini devamlı geliştirmektedir. 2011 yılında streç film üretimine de başlayan firmamız, bu alanda da en çok tercih edilen kuruluş olma hedefindedir.

Tam otomatik makinelerle tamamen bilgisayarlı sistemler kontrolünde yapılan üretim, son aşamasına kadar aynı standart ölçülerde üretilip tam otomatik sarım makineleriyle da net metrajlarda sarılmaktadır. Tüm ürünler, kalite kontrollerinden geçmekte, müşteri memnuniyetine ve isteklerine göre sürekli geliştirilmektedir.

Erze Plastik Çember San. Tic. A.Ş. uzman yönetim kadrosu ve tecrübeli teknik üretim personeliyle yıllık 15000 ton polipropilen, polyester çember ve streç film üretimini İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde bulunan yeni tesislerinde gerçekleştirmektedir.