Oluklu Mukavva ve Kağıt Sektörü

Oluklu mukavva, koli, kutu, kağıt gibi ürünlerinizin paketlenmesinde Polyester ya da PP çember kullanılabilinir. Küçük adetler halinde bağlanan ürünler, palet üzerinde tekrar çemberlenerek, sağlam ve güvenli sevkiyat sağlanır.

İnşaat Sektörü

Kremit, seramik, bims taşı ve tuğla paketleme işlemlerinde Polyester çember sağlam güvenilir, paketleme sağlar. Farklı ebatlarda ki çemberlerle farklı ağırlıklardaki yükler taşınabilinir.

Ağır Metal ve Makine Sanayi

Demir, çelik, pirinç çubuklar, makine parçaları Polyester ya da PP çember ile paketlenerek güvenle sevk edilir.

Gıda Sektörü

Meyve ve sebze kolilerinin ambalajlanması, kasalarının paletlere bağlanması, depolanması ve sevkedilmesi için Polyester ya da PP çember kullanılabilinir.

Seramik ve Mermer Sanayi

Seramik, mermer, doğaltaş endüstrisinde güvenli sevkiyat için paketlenme işlemlerinde Polyester çember uygundur.

Tarım Sanayi

Balya paketlemesinde Polyester çember kullanılır. Balyaların paketlendikten sonra hacimsel artışını engeller.

Ahşap Sanayi

Parke, kereste, tomruk, sunta, MDF ürünlerinin sevkiyatında Polyester veya PP çember güvenle kullanılır. Küçük gruplar PP çember ile birleştirilip, Polyester çember ile bütün haline getirilebilinir.

Beyaz Eşya Sanayi

Ürünlerin son kullanıcıya güvenli bir şekilde ulaşması için ambalaj önemli rol oynar. Polyester veya PP çember bu amaç için uygundur.

Lojistik Sektörü

Kargoların sağlam olarak müşteriye ulaşması önemlidir. Çemberlerle yapılan doğru ambalajma ile müşterilerinize sorunsuz lojistik hizmeti sağlayabilirsiniz.